Converse


Sweatshirt - Converse
Jeans - New Yorker
T-shirt - Primark
  Shoes- CCC
Siema !

Przepraszam za tak długą przerwę w dodawaniu moich własnych stylówek. Nowości będę stopniowo prezentował w kolejnych postach. A już dziś chciałbym Wam pokazać mój outfit ,który jest swobodny i bardzo dobrze się w nim czuję.

Właśnie biorę udział w projekcie związanym z sesją moich marzeń, która jest utrzymana w stylu retro. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć jej rezultaty i podzielić się nimi z Wami ! Mam jeszcze kilka innych koncepcji, które mam zamiar również spełnić w najbliższej przyszłości.

                                                                                                              
                                                                                                                Wesołych Świąt Wielkanocnych

                                                                                    ~

Whats up! Sorry for such a long break in adding my own looks. News will be presented soon in the next posts. And today I want to show you my outfit, which is a bit baggy and I feel very good in it.

So now I'm taking part in project wich is my dreams session. It is in retro style. I'm looking forward to see the results and share them with you! I have a few other ideas that I'm going to do in the near future.                                                                                                                                            Happy Easter

Szymon Satora

3 komentarze:

  1. Ten to musi mieć dziewczyny na pstryknięcie palca ;)

    OdpowiedzUsuń

Nyskie Warsztaty Gospel

25 - 26 października 2014

About me

Recent Comments

About me

Recent Posts

Subscribe