First step, first sessionKapelusz- Accessories http://www.kappahl.pl/
Buty- KROKIW Shoes
Spodnie- http://www.topman.com Trousers


 Hallo! Postawiłem swój pierwszy krok. Myśli, pomysły męczyły mnie cały ostatni miesiąc. W końcu doczekały się jakiś rezultatów. Zaczynam od zera, jak każdy. Wiem, że jeszcze nie jest idealnie, pięknie i tak jak sobie wymarzyłem, ale staram się i starać się będę. Pierwszy outfit stworzony ;] W folderze czekają na uaktualnienie jeszcze dwa, ale to na kolejne wolne dni.

Wolne co prawda nie dla wszystkich ,ale ja od poniedziałku mam ferie co cieszy mnie niezmiernie. Nie będę się rozpisywał choć chcę Wam tak dużo przekazać. Liczę na wyrozumiałość i obiecuję pełną mobilizacje do tworzenia kolejnych looków. A także czekam na Wasze opinie w komentarzach :)
 
~


 Hi. I've put my first step. Thoughts, ideas, tired me all last month. Finally, there are the results.I'm starting from zero, like everyone. I know it isn't perfect yet, but I'm trying and I will try. The first outfit created;] . In the folder, 2 of my outfits are waiting for publication.

I've got my winterbreak since Monday and I'm very glad becouse of this. I will not elaborate but I want to give you so much. I count on your understanding and I promise a full mobilization to create the next looks. And I look forward to your opinions and comments :)

Szymon Satora

5 komentarzy:

Nyskie Warsztaty Gospel

25 - 26 października 2014

About me

Recent Comments

About me

Recent Posts

Subscribe